Strateginis universitetas

Strategija

Knygos aprašymas Vadovėlyje pateikiamos klasikinės teorijos ir nauji požiūriai į strateginio organizacijų valdymo problemas.

olandų metodo dvejetainiai variantai pasirinkimo sandoriai kuriais prekiaujama ilgalaikiu kapitalo prieaugiu

Globalizacijos tendencijų kontekste organizacijų gebėjimas kurti inovacijas ir pasirinkti tinkamą verslo modelį, užtikrinantį ilgalaikį konkurencinį pranašumą, yra viena iš aktualiausių problemų.

Todėl vadovėlio autorės sutelkia dėmesį į šias problemas, kurias interpretuoja remdamosi strateginis universitetas teorijomis ir įvairiose pramonės šakose bei verslo srityse konkuruojančių organizacijų pavyzdžiais ir strateginis universitetas.

namų kino sistemos prekiauja manimi apibūdinkite pagrindines verslo ir vartotojų prekybos galimybes

Vadovėlyje nagrinėjami strateginio pozicionavimo, strategijų parinkimo ir įgyvendinimo teoriniai aspektai ir jų taikymo galimybės. Leidinys rekomenduojamas studentams, studijuojantiems vadybos disciplinas, bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat inžinerinių studijų programų studentams, siekiantiems įgyti strateginio valdymo žinių, suprasti strateginio valdymo problemas bei ugdyti praktinius strateginio valdymo įgūdžius.

Vadovėliu strateginis universitetas naudotis ir praktikai, siekiantys pagilinti turimas strateginio valdymo žinias ir rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

akcijų opcionai veikia fx parinktys honkongas

Taip pat perskaitykite